Nagłe przypadki

W przypadku wystąpienia nagłego przypadku prosimy skontaktować się z naszą rejestracją. Pani rejestratorka umówi najszybszy termin jaki będzie możliwy.

Jeśli występuje silny ból zęba prosimy o opisanie bólu i czynników go nasilających.

Jeśli któryś z zębów lub prac protetycznych uległ złamaniu prosimy o przyniesienie fragmentów jeśli jest to możliwe. W przypadku utraty zęba lub jego fragmentu prosimy przynieść go w płynie do soczewek kontaktowych/soli fizjologicznej/mleku.

W przypadku wybicia zęba należy zgłosić się natychmiast. Ząb przechowywać w płynie do soczewek/soli fizjologicznej/mleku. Jeśli złamaniu uległ ząb leczony wcześniej kanałowo pacjent powinien zgłosić się w ciągu pierwszych 24 godzin.

W przypadku konieczności wykonania sanacji jamy ustnej przed zabiegiem chirurgicznym należy podać datę planowanego zabiegu.

Cennik

Wizyty

Pierwsza wizyta (kontrola obecności próchnicy, stanu higieny jamy ustnej, chorób przyzębia, stanów zapalnych w tkankach jamy ustnej, podstawowa kontrola onkologiczna, kontrola okluzji z potrzebami leczenia ortodontycznego i stanem stawów skroniowo-żuchwowych) bez zdjęć radiologicznych
290 zł
Wizyta kontrolna/porada lekarska/konsultacja (bez zdjęć radiologicznych)
240 zł
Wizyta interwencyjna (bez zdjęć radiologicznych)
480 zł

Cennik Pracowni RTG

Zdjęcie punktowe / skrzydłowo-zgryzowe / zgryzowe
40 zł
Zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych
90 zł
Zdjęcie pantomograficzne
90 zł
Zdjęcie cefalometryczne
90 zł
Analiza ortodontyczna do zdjęcia cefalometrycznego
60 zł
Zestaw pantomograficzne + cefalometryczne + analiza ortodontyczna
220 zł
Tomografia komputerowa CB-CT (micro CT - 5x5)
120 zł
Tomografia komputerowa CB-CT (szczęka + żuchwa)
240 zł
Opłata za sporządzenie kopii zdjęcia
10 zł

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.